czwartek, 6 lutego 2014

Moja zdrowa lifestyle #1


Witajcie kochani w nowym cyklu jakim jest lifestyle. Od 2014 wzięłam się ostro do działania i postanowiłam w końcu się zorganizować. No ale hello, zdrowie przede wszystkim. Zdrowy tryb odżywiania jest jednym z moich priorytetów. Moja obecna sytuacja jest fatalna: mało śpię, mało się ruszam, ciągle się uczę a przede wszystkim fatalnie się odżywiam.

Nie ma dnia bez czegoś słodkiego a ostatnio nałogowo piję tonę słodzonej owocowej herbaty i zajadam się wyłącznie tuczącymi produktami.

No cóż zima jest trudnym okresem, mało się ruszamy bo ciągle zimno,ślisko i śnieżnie. Sezonem na owoce na pewno nie jest ta pora roku.
Po prostu masakra. Do tego mam ostatnio bardzo dużo egzaminów do których siedzę po nocach i tylko się uczę. 

Ale myślę że to idealny moment na lifestyle - czyli zdrowe odżywianie przez cały czas. W następnym poście możecie się spodziewać kolejnej części lifestyle.

Dla mnie największą motywacją jest to że mam nadzieje zrobicie to zemną. Ogłaszam to publicznie na lovedyourdiy.blogspot.com że ja Alina zczynam projekt lifestyle xD

Na serio to zaczynam to od teraz. Dziś tylko tak ogólnie co? gdzie? jak?. Natomiast jutro bardziej szczegółowo. Do zobaczenia. 

ALINA 


4 komentarze:

  1. To coś w sam raz dla mnie :) Pozdrawiam i nie mogę się doczekać następnych wpisów z tej serii :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jej nareszcie się doczekałam <3

    OdpowiedzUsuń
  3. W końcu Alinko zebrałaś się i ja wierze że jak zechcesz to dasz rade :) Na pewno zrobię to z tobą :*

    OdpowiedzUsuń