poniedziałek, 20 stycznia 2014

Jednak zmiana i trochę o cocoppa

Jej zmiana zmiana wielka zmiana :) Tak blog przeżył kolejną przemianę. Stwierdziłam że dam w kolorach zielono biało szarym :) Tak zapowiadałam zmiany i jest to co obiecuję.


Więcej czasu 
Mam tak wiele planów, że ledwie jestem w stanie objąć je myślami :) Lovedyourdiy, czyli mój ukochany blog zasługuje na o wiele, wiele więcej uwagi z mojej strony. Mam jasną wizję tego w jakim kierunku chciałabym z nim ruszyć. Każdy kto bloguje i traktuje to poważnie, wie że to zajęcie praktycznie na cały etat. I teraz nareszcie ten czas się znajdzie!


Jeszcze tylko kilka dni 
Najbliższe tygodnie będą niełatwe – te wszystkie plany muszą jeszcze chwileczkę zaczekać. Ale ostatnio zaakceptowałam to że blogowanie jest moją pasją i to własnie na to mam zamiar poświęcić uwagę. Blog to taka moja mała baza danych w internecie :D Blog stał się bardzo ważną częścią mojego życia :) I choć sama czuję w jakim kierunku ten rozwój powinien iść, a pomysłów na nowe wpisy mam mnóstwo, to jednak najważniejsze dla mnie jest by był atrakcyjny dla Was i byście znajdowali na nim, to co Was interesuje.Lovedyourdiy to blog lifestylowy, będący zbiorem moich inspiracji do prowadzenia kreatywnego życia. 
Jednak jeśli macie jakieś propozycje lub chcecie nawiązać współprace możecie mnie znaleźć na Instagramie, twitterze, youtubie, facebook oraz piszcie na lovedyourdiy@op.pl . Jestem otwarta na wasze pomysły oraz by nawiązać współpracę :)Tera trochę o fascynującej aplikacji która podbiła moje serce :D
Cocoppa jest aplikacją pozwalającą na stworzenie oryginalnego telefonu po przez zmienianie ikon na swoje własne zdjęcia labo używając gotowych szablonów. Na koniec pokaże wam jak ja ozdobiłam tło i styl mojego telefonu . 
ALINA 


1 komentarz: